İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için Kadınlara Özel Nohair

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için Kadınlara Özel Nohair

 


Kadınların sürekli olarak zaman harcadıkları en büyük derdini sorsak sanırım tek bir ortak cevap alırız. İstenmeyen tüyler. Yaz-kış fark etmeden istenmeyen tüyler kadınlar için her zaman bir sorun olmuştur. Bu tüylerden kurtulmak isteyen kadınlar, yüzyıllar içerisinde farklı çözümler denemiştir. Artık günümüzdeki modern bitkisel kökenli tıp sayesinde istenmeyen tüylerden kurtulmak hayal değil. Kadınların hassas cildine uygun olarak geliştirilen doğal Nohair ürünü, tüylerin büyümesini durduracak.

 

3 seans içerisinde etkisini göstermeye başlayan tüy azaltıcı mendil, tüyleri azaltırken aynı zamanda kadınların hassas cildini de nemlendiriyor. Yüz, boyun, koltuk altı ve bacak bölgesinde kullanıma uygun olan tüy giderici mendil, kıl köklerinin gelişmesini ve uzamasını engellemeye yardımcı oluyor.

 
Satın Al
Ağda veya Jilet Gerektirmeyen Kolay Kullanımlı Nohair

Ağda veya Jilet Gerektirmeyen Kolay Kullanımlı Nohair


Pürüzsüz bir ten tüm kadınların hayalindeki görüntüdür. Kadınlara özel Nohair ile artık bu çok kolay. Uğraştırıcı ve zahmetli ağdaya ya da cildinizde kesiklere neden olan jilete veda edebilirsiniz. Doğal bileşenlerden oluşan tüy azaltıcı mendil ile saniyeler içerisinde pürüzsüz bir cilt elde edebilirsiniz.

Ürün kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Paketini açın, mendili çıkarın, tüylerin olduğu bölgeye sürün ve bekleyin. İşte bu kadar kolay. 3 seansın ardından cildiniz tüylerden arınmış bir görüntüye kavuşacak. İlk seansın ardından, tüylerin %55 daha az görünmesini sağlayan mendiller, ikinci seans sonunda tüylü bölgenin yoğunluğu %30 azaltıp üçüncü seans sonunda ise tüylerin görünürlüğünü %70 oranında azaltıyor.

 
Satın Al
Tüylerden Kurtulmak İsteyen Klinik Onaylı Çözüm

Tüylerden Kurtulmak İsteyen Klinik Onaylı Çözüm


Nohair tüy azaltıcı mendil teknolojisi, klinik olarak test edildi ve onaylandı. Organik Shea yağı içeren ürün tüyleri ortadan kaldırırken cildi nemlendirmeye yardımcı oluyor. İçerdiği Vitamin A, E ve F sayesinde cilt kendini onarıyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Kıl kökleri, bitkisel içeriklerle zayıflatılıyor ve acı veya ağrı olmadan azaltılıyor.

Nohair tüy giderici ürünü, erkeklerde görünen kelliğe neden olan mekanizmayı uygular. Böylelikle istenmeyen tüylerin köklerini zayıflatır. Tüy foliküllerinin yeterli besini almasını engelleyerek tüylerin dökülmesini destekler. Decelerine aktif maddesi sayesinde bacak sıklığını %88, bikini bölgesi ve kasık sıklığını %77 ve koltuk altı sıklığını %58 olarak azalttığı klinik olarak test edilmiştir.

 
Satın Al