Erkeklere Özel Yenilikçi Nohair ile Acısız Tüy Giderme

Erkeklere Özel Yenilikçi Nohair ile Acısız Tüy Giderme

 


İstenmeyen tüyler, kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de büyük bir sorundur. Kadınlardan farklı olarak, erkeklerin tüylerini ağda gibi acılı bir yöntemle alması oldukça zordur. Jilet ise tüylerin sertleşmesine ve daha kaba görünmesine neden olmaktadır. Erkeklerin tüy ve cilt yapısına özel olarak geliştirilen doğal Nohair, istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı olmakta.


Erkekler özellikle göğüs bölgesi, omuzlar ve sırt bölgesinde tüylenme sorunu yaşamakta. Tüylerin tıbbi açıdan herhangi bir zararı olmasa da estetik açıdan olumsuz bir görüntü yaratmakta. Bu nedenle erkekler, göğüs ve omuz bölgesindeki tüylerden kurtulmak istemekte. Nohair tüy azaltıcı mendil sayesinde artık bu süreç acısız ve zahmetsiz.

 
Satın Al
Patentli Tüy Azaltıcı Nohair Formülü

Patentli Tüy Azaltıcı Nohair Formülü


 

Ürün, doğal bitkisel kökenli bileşenlerden oluşmakta. İçerisinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi bulundurmayan tüy azaltıcı mendiller, tamamen bitki özlerinden üretildi. Benzersiz formül ise testler ve klinik çalışmalarla kanıtlandı. Mendiller, tüy çıkışını azaltmak için epilasyon yöntemlerinden biriyle güvenle kullanılabilir. Hatta epilasyon yöntemiyle birlikte kullanıldığında mendillerin tüy azaltma etkisi daha da artmaktadır.

İçerdiği bitkisel özler ve vitaminler sayesinde, tüyleri azaltırken cildi nemlendirir. İçerdiği Decelerine etken maddesi sayesinde erkeklerde göğüs bölgesindeki sıklığı %82, göbek ve kasık bölgesinde sıklığı %77 ve koltuk altı bölgesinde sıklığı %58 azaltıyor. Telocapil aktif maddesi ise yapılan klinik araştırmalara göre vücut kıllarında azalma sağlıyor.

 
Satın Al
İstenmeyen Tüylerden Acısız Kurtulma

İstenmeyen Tüylerden Acısız Kurtulma


Nohair tüy azaltıcı mendiller, erkeklerin sert tüylerine özel olarak geliştirildi. Kadınlara göre daha sert ve dökülmesi zor olan tüylere sahip olan erkekler, kolay kullanımlı tüy giderici mendiller sayesinde rahat bir nefes alacak. Benzersiz formüle sahip ürün, 3 seanstan sonra etkisini açık bir şekilde göstermeye başlıyor.

Mendiller, erkeklerde görülen saç dökülmesi mekanizmasına göre tasarlandı. Böylelikle istenmeyen tüyler tamamen doğal bir şekilde ortadan kaldırılabiliyor. Saç dökülme mekanizmasında olduğu gibi mendillerde bulunan bitkisel özler, tüy köklerinin yeterli besini almasını engelliyor. Yeterli besin alamayan kökler ise zaman içerisinde zayıflıyor ve dökülmeye başlıyor. Bu süreç ise acısız ve ağrısız bir şekilde gerçekleşiyor. Erkeklere özel formül sayesinde Nohair, tüylerden kurtulmada yüksek başarı oranları gösteriyor.
Satın Al